Новини

ООО "Фирма "Релеэкспорт" будет принимать участие в международной выставке энергетики, электротехники и энергоэффективности Энергетика в промышленности 2021, которая состоится 19-21 октября 2021 года.

ООО "Фирма "Релеэкспорт" будет принимать участие в международной выставке энергетики, электротехники и энергоэффективности elcomUkraine 2021, которая состоится 14-16 сентября 2021 года.

ТОВ «Фірма «Релеекспорт» є уповноваженим представником RITZ Instrument Transformers GmbH – провідної німецької компанії, яка є одним із найбільших виробників вимірювальних трансформаторів та струмопроводів.

ТОВ «Фірма «Релеекспорт» є офіційним представником EGE – чеської групи підприємств холдингового типу, яка орієнтована на поставки спеціального обладнання для потреб електроенергетики.

Оригінальні вироби EGE – це результат власних розробок та ноу-хау. Якість виробів ґрунтується на багаторічних дослідженнях умов експлуатації та аналізах їхніх результатів. Система управління якістю сертифікована відповідно до ISO 9001, EN ISO 14001, OHSAS 18001, EN ISO 3834-2 та GOST.

ТОВ «Фірма «Релеекспорт» успішно демонструє, що нам довіряють авторитетні установи, адже ми поставляємо якісне низьковольтне обладнання.

Воно призначене для використання при номінальній напрузі від 50 до 1000 В змінного струму та від 75 до 1500 В постійного струму.

У серпні / вересні 2020 року ми виграли тендери на поставку реле, контакторів та автоматичних вимикачів на такі підприємства:

  1. ПосПрАТ «Інгулецький ГЗК»;
  2. ПрАТ «Меткомбінат «Азовсталь»;
  3. ПрАТ «Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча»;
  4. ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод»;
  5. ДТЕК:

ТОВ «Фірма «Релеекспорт» взяла участь в ELCOM UKRAINE 2020 — головній виставці енергетики, електротехніки та енергоефективності, яка відбулася 6-9 жовтня 2020 року.

На нашому стенді була представлена продукція для потреб енергетики, металургії, залізничного транспорту, суднобудування, машинобудівних підприємств та ін. 

 

Високовольтне обладнання:

Попри всі труднощі, ТОВ «Фірма «Релеекспорт» продовжує бути надійним партнером і постачальником прогресивних технологічних рішень для енергосистем України.

Відповідно до Національного бізнес-рейтингу ТОВ “ФІРМА “РЕЛЕЕКСПОРТ” входить до переліку підприємств, які ефективно ведуть зовнішньоекономічну діяльність та зміцнюють престиж України у світі.

Компания РЕЛЕЭКСПОРТ приняла участие в международной специализированной выставке Энергетика в промышленности 2019, которая состоялась 5-7 ноября 2019 года. 

На стенде Релеэкспорт было представлено низковольтное оборудование - реле, контакторы, автоматические выключатели, блоки БИ и высоковольное - трансформаторы Ritz, дугогасящие реакторы, токопроводы EGE, высоковольтный кабель и др.

ООО "фирма "Релеэкспорт" примет участие в выставке elcomUkraine 2018, которая состоится 17-20 апреля 2018 года. Приглашаем посетить наш стенд, на котором будет представлена низковольтная и высоковольтная продукция.

Реле. Контакторы. Автоматические выключатели. Пускатели. Трансформаторы Ritz. Силовые трансформаторы. Токопроводы EGE. Реакторы дугогасящие, токоограничивающие, шунтирующие. Высоковольный кабель Nexans.

Subcategories

Презентация электротехнического оборудования РЕЛЕЭКСПОРТСкачать