Новини

ООО "фирма "Релеэкспорт" примет участие в выставке elcomUkraine 2018, которая состоится 17-20 апреля 2018 года. Приглашаем посетить наш стенд, на котором будет представлена низковольтная и высоковольтная продукция.

Реле. Контакторы. Автоматические выключатели. Пускатели. Трансформаторы Ritz. Силовые трансформаторы. Токопроводы EGE. Реакторы дугогасящие, токоограничивающие, шунтирующие. Высоковольный кабель Nexans.

Запрошуємо Вас відвідати семінари 18 квітня 2018, які відбудуться під час виставки.

Семінар1 18.04.2018 Конференц-зал №3, пав №1

12:00-13:30
Режимы работы нейтрали в электрических сетях 6 — 35 кВ. Применяемые современные решения и оборудование EGE.
Спеціалісти компанії «EGE», Чехія, по розподільчим мережам Peter Vančata та по обладнанню (дугогасні реактори, резистори нейтралі та ін.) Олексій Широков, поділяться досвідом, презентують сучасні рішення і підходи.

 

Семінар2 18.04.2018 Конференц-зал №3, пав №1

13:30-14:30
Кабельні ліній високої напруги з прокладанням у тунелях: особливості реалізації та досвід Nexans.
Враховуючи, що інфраструктура великих міст потребує динамічного розвитку для задоволення потреб споживачів, а також обмеженість у території для організації нового будівництва такої інфраструктури, будівництво кабельних тунелів може стати рішенням. Однак реалізація таких проектів, у порівнянні з традиційними кабельними лініями, що прокладені під землею, має ряд суттєвих відмінностей та накладає додаткові вимоги та обмеження на обладнання, що використовується. Компанія "Нексанс" — один із світових лідерів у частині виробництва кабелю та арматури до нього для високовольтних кабельних мереж, поділиться досвідом реалізації подібних проектів, а також їх специфічними особливостями.

Семінари організовані нашою компанією в рамках XXII міжнародної виставки elcomUkraine: енергетика, електротехніка, енергоефективність, виставка «ЕІА: електроніка і промислова автоматизація», що буде проходити з 17 по 20 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б).

На нашому стенді буде представлений широкий спектр світових та вітчизняних зразків енергетичного, електротехнічного обладнання, кабельно-провідникова продукція.
Низьковольтне обладнання: реле, мікропроцесорні блоки, шафи та панелі релейного захисту, блоки, комплекти ти пристрої РЗА, автоматичні вимикачі, контактори, пускачі, перемикачі, низьковольтні комплектні пристрої.
Високовольтне обладнання: трансформатори Ritz струму та напруги, трансформатори силові масляні та інші, реактори дугогасні масляні, реактори електричні, струмопроводи EGE, високовольтний кабель, температурний моніторинг кабельних ліній високої напруги.

Завантажити запрошення, яке дає змогу безкоштовно відвідати виставку та наш стенд (роздрукувавши або пред'явивши в електронному вигляді).

Запрошення на виставку elcomUkraine2018Завантажити

З повагою,
ТОВ «Фірма «РЕЛЕЕКСПОРТ»
+380 44 373-68-70

Презентация электротехнического оборудования РЕЛЕЭКСПОРТСкачать