Новини

ТОВ «Фірма «РЕЛЕЕКСПОРТ», T-H-E GmbH, Австрія та Theralogy International GmbH, Німеччина уклали угоду про співпрацю щодо просування та популяризації методики оздоровлення – концепт Theralogy - в Україні.

Методика має назву «клітинно-реактивуючий тренінг» (Cell-Re-Active-Training) та спирається на 5 досліджень, відзначених Нобелевскими преміями, і, за суттю, згідно концепту Theralogy, є реактивацією механізмів природного самовідновлення, які вкрай необхідні для стабільно хорошого психофізичного стану.

Застосування методики особливо ефективне для відновлення функціонування опорно-рухового апарату, покращення психологічного та емоційного станів.

Навчання методиці не потребує спеціальних знань та навичок.

Методика доступна кожному, хто має середню освіту та бажання підтримувати свій фізичний та психоемоційний стан на належному рівні у неінвазивний та безмедикаментозний спосіб або на давати послуги на кшталт СПА, кінезіологічних процедур, масажу та інших, не медичного призначення.

Більше інформації щодо можливостей методики THERALOGY та практичного її застосування можна отримати у офіційного партнера в Україні ТОВ «Фірма «РЕЛЕЕКСПОРТ» www.cell-re-active.com.ua

За бажання отримати колективну або персональну консультацію з практичною демонстрацією звертатися за тел. (+38) 099 972 71 45

Презентация электротехнического оборудования РЕЛЕЭКСПОРТСкачать